www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE *** ubytování Ondřejov

 
 
 
Hotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice -  je k dispozici připojení na internetHotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice -  je k dispozici letní terasaHotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice - na pokojích je telefon
 

Hotel LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE
Zvánovice 154, Ondřejov 25165
Česká Republika
Hotel-Ondrejov-Zvanovice@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Legner Hotel Zvánovice ubytování Ondřejov Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE - ubytování Ondřejov | Vítejte

 
Hotel Ondřejov Legner Hotel Zvánovice Legner Hotel Zvánovice ***/**** úžasný rezort uprostřed Ladova Kraje a Voděradských Bučin se nachází jen 25 km od Prahy, v nádherné krajině uprostřed lesů s tak svěžím vzduchem, že se Vám nebude chtít odjíždět.

Příjemně zařízené pokoje, originální restaurace s vynikající kuchyní, kamenné letní terasy patří k nejkrásnějším v okolí Prahy. Vyhlídka do okolní přírody, profesionální konferenční prostory a známé Lesní lázně zaručují nevšední zážitky.

Legner Hotel Zvánovice - Ondřejov ubytování 
Luxusní hotel, který se nachází v krásném prostředí ve Zvánovicích nedaleko Prahy, nabízí několik typů pokojů vybavených telefonem, televize (na vyžádání) se satelitním vysíláním, koupelna se sprchou a WC, pohodlné matrace a kvalitní lůžkoviny. 

Přímo v hotelu je k dispozici 36 dvoulůžkových pokojů typu Standard (s možností využití i jednou osobou). 3 Executive Apartmá - business pokoje, kde je i psací stůl, mají obývací pokoj a oddělenou ložnici, s možností propojení se sousedním pokojem. Family pokoj, s příjemným obývacím pokojem a dvěma ložnicemi, se nachází ve třetím patře hotelu, a je využíván při dlouhodobějším pobytu nebo rodinami s dětmi.

Legner Hotel Zvánovice Lesní apartmány
Pro nejnáročnější klientelu jsou určeny luxusní Lesní apartmány umístěné odděleně od hotelu (k hotelové recepci cca 100 m). 16 apartmánů s vybavením - telefon, LCD televize * se sat, trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel, koupelna se sprchou a WC. Lesní apartmány tvoří obývací část, ložnice, kuchyňka, koupelna a terasa. Každý apartmán má vlastní parkovací místo přímo u vchodu. * TV na vyžádání.

Legner Hotel Zvánovice - Restaurace - Letní terasa - Lesní chata
Stylová restaurace "U Mlýnského kamene" leží přímo v srdci Ladova kraje. Připravují zde speciality české kuchyně. Menu je pravidelně zpestřené nabídkou ze sezónních surovin a gastronomickými akcemi. Nechybí nabídka dětských jídel. V letních měsících a při krásném počasí si můžete vychutnat posezení na pískovcové terase s vyhlídkou do okolní přírody.

Velká Letní Terasa s venkovním krbem a udírnou, kde pro Vás připraví speciality nejen z udírny a na baru rozmanité druhy letních osvěžujících nápojů. Lesní chata slouží jako startovací a občerstvovací stanice všech cyklistů a turistů, kteří chtějí dobře zaparkovat na hotelovém parkovišti nebo posedět v příjemném prostředí.

Zvánovice Legner Hotel Rezort konference
Legner Hotel Zvánovice se specializuje na realizaci konferenčních, školících, incentivních a teambuildingových programů pro firmy. Profesionální konferenční služby, rozsáhlé prostory vybavené moderní technikou, internet zdarma a nevšední okolí hotelu umožňují realizovat nadstandardním způsobem jakoukoliv firemní akci. Velký konferenční sál pojme dle uspořádání 60 - 160 osob, Salonek I. má 48 - 70 míst, Salonek II. 20 - 25 míst, Salonek Diana 30 - 50 míst a Salonek Hubert 20 míst. 

Dovolená Ladův Kraj - Voděradské Bučiny - volný čas 
Hosté mohou využít sportovní aktivity přímo v hotelu nebo Vám rádi zajistí další aktivity v areálu hotelu - tenisový či volejbalový kurt, petanque, kroket, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, juke box, trávník se vzrostlými buky, i v blízkém okolí. Na objednávku lanový park, zorbing, čtyřkolky, paintball, lukostřelba, westernové hry, teambuildingové hry, jízdy na koních ... Součástí hotelu jsou dnes už velmi známé Lesní lázně...

Resort Legner Hotel Zvánovice se specializuje na realizaci relaxačně ozdravných pobytů, jejichž součástí je nejen příjemné ubytování v komfortních Lesních apartmánech zasazených přímo doprostřed nádherné přírody, ale zejména procedury v Lesních Lázních resortu.